15.7. - 27.7. 2024 Celofiremná dovolenka
Objednávky expedujeme od 29. 7. 2024

   +421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Sme rodinná firma založená v roku 2009 so zameraním na predaj autodoplnkov a autopríslušenstva.

Zákazníci u nás často hľadajú náhradné diely na autá, avšak naša firma sa venuje autodoplnkom. Od štandardnej povinnej výbavy, žiaroviek, stieračov, autorohože, vaničky do kufra, strešné nosiče, parkovacie senzory... Množstvo tovaru v rôznych kategóriách pre zlepšenie komfortu, bezpečnosti a využiteľnosti Vášho auta.

Medzi najžiadanejšie produkty v našej ponuke patria strešné nosiče Aguri, gumené vaničky do kufra a rohože výrobcov RezawPlast, Rigum, Gumárny Zubří, bezpečnostné skrutky kolies McGard, autochladničky Campingaz, deflektory Heko, lakťové opierky Rati a množstvo ďalších.

Okrem predaja samotných výrobkov sa snažíme ponúkať aj komplet náhradné diely k týmto výrobkom. My samotní sme motoristi a pravidelný užívatelia produktov, ktoré predávame. Nesnažíme sa byť predajcom všetkého čo je na veľkoobchodnom trhu dostupné. Tovary si vyberáme tak, aby sme aj my ako potenciálny konečný užívatelia týchto produktov boli s nimi spokojní.

Od roku 2010 sa venujeme aj predaju plynových grilov, terasových ohrievačov, príslušenstva, predovšetkým značky Campingaz, Meva, G21, Enders a iné.

Od roku 2016 sme jediným servisom značky Campingaz na Slovnensku.

Sortiment ponúkaných výrobkov priebežne rozširujeme, od decembra 2022 sme výhradných predajcom značky Big Green Egg pre Košický región.

Našim cieľom je poskytovať nie len predajné služby našim návštevníkom a zákazníkom ale hlavne plnohodnotné poradenstvo pri výbere produktov, servis a podporu.

Predávame tovary v ktorých sa vyznáme, vieme poradiť a odporúčiť pre konkrétneho zákazníka ten správny tovar.

Postupným vývojom a rozrastaním našej firmy sme prešli od čisto internetového obchodu cez prevádzkovateľa s možnosťou osobného odberu až po plnohodnotnú predajňu, kde je možné nakúpiť skladový tovar, vyzdvihnúť internetovú objednávku, vrátiť tovar alebo ho odovzdať na reklamáciu. 

Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené